Darmowe rozszerzenia od ThemeHouse

dave

Członek ekipy
Witam,

jakiś czas temu na stronie ThemeHouse pojawiła się promocja, dzięki której część płatnych rozszerzeń stała się darmowa. Nie znalazłem informacji na temat od kiedy do kiedy potrwa ta akcja, jednak zaistniała możliwość darmowego ściągnięcia rozszerzeń (i stylów), które serwowane były zwykle za kilkadziesiąt dolarów.

Aby za darmo pobrać poniższe rozszerzenia, należy najpierw zarejestrować się na stronie po czym umieścić żądane rozszerzenie w koszyku, a następnie, przed wyborem metody płatności wprowadzić odpowiedni kod rabatowy niwelujący cenę. Na końcu należy wprowadzić link www do strony działającej pod kontrolą XenForo, bowiem to do niej przypisana zostanie licencja konkretnego rozszerzenia.

Article and Forum Connect - kod: SYNCWPXF
Częściowa integracja XenForo z popularnym systemem zarządzania treścią - WordPress.

Donate - kod: RAISEMONEY
Rozszerzenie umożliwiające organizowanie zbiórek za pośrednictwem donacji serwisu PayPal.

Featured Threads and Content - kod: DISPLAYCONTENT
Coś na wzór prostego portalu, dzięki czemu możemy wyróżniać wybrane treści i wyświetlać ich w formie artykułów.

Nodes - kod: STYLENODES
Rozszerzenie pozwalające na wizualną edycję forów i kategorii (węzłów).

Connected Account Providers - kod: MOREPROVIDERS
Zawiera mnóstwo popularnych dostawców serwisów społecznościowych, dzięki którym można przez nie dokonać rejestracji na forum.

Holidays - kod: CELEBRATEMORE
Prosty dodatek upiększający forum o dodatki wizualne o określonym przedziale czasu.

Install and upgrade - kod: EASYUPGRADES
Rozszerzenie udoskonalające zarządzanie dodatkami autorstwa ThemeHouse.

User criteria extended - kod: MORECRITERIA
Rozszerza funkcje wyszukiwania użytkowników o określonych kryteriach.
 
Ostatnia edycja:

dave

Członek ekipy
Fakt, nie da się zastosować kuponu, aczkolwiek komunikat błędu jest co najmniej dziwny. Rozszerzenia, które już w zeszłym roku dodałem do konta, na pewno działają i dają się pobrać ponownie - sprawdziłem. Może warto byłoby napisać do supportu? Themehouse promuje swoje wsparcie poprzez system zgłoszeń, ticketów, więc może przydzielą te dodatki do Twojego konta na stosowną prośbę. ;)
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Góra