Edycja Copyright

Doc Brown

Użytkownik
W którym miejscu wyedytować stopkę, chciałbym nad "Forum software by XenForo® © 2010-2021 XenForo Ltd." linie z odnośnikiem do mojej firmowej strony :)
 
Rozwiązanie
Edycja stopki znajduje się w ustawieniach szablonów i/lub w ustawieniach języka, a więc:

1. Szablony:

Panel administratora -> Szablony ->tutaj wyszukujemy szablon o nazwie PAGE_CONTAINER. Po otwarciu tego szablonu w liniach 617-624 mamy część odpowiedzialną za sekcję stopki, którą możesz edytować. Tekst, który wprowadzisz w zależności od miejsca może zostać wyświetlony przed, wewnątrz lub po stopce. Tutaj masz więc większe pole do popisu.

2. Język:

Panel administratora -> Język -> polski -> (przewijamy stronę w dół) i na dole rozwijamy okno zatytułowane *Dodatkowy tekst w stopce*. Tam możesz wprowadzić tekst, który zostanie wyświetlony zaraz PO tym wyrażeniu i również tutaj możesz wykorzystać znaczniki html.

Jeśli...

dave

Członek ekipy
Edycja stopki znajduje się w ustawieniach szablonów i/lub w ustawieniach języka, a więc:

1. Szablony:

Panel administratora -> Szablony ->tutaj wyszukujemy szablon o nazwie PAGE_CONTAINER. Po otwarciu tego szablonu w liniach 617-624 mamy część odpowiedzialną za sekcję stopki, którą możesz edytować. Tekst, który wprowadzisz w zależności od miejsca może zostać wyświetlony przed, wewnątrz lub po stopce. Tutaj masz więc większe pole do popisu.

2. Język:

Panel administratora -> Język -> polski -> (przewijamy stronę w dół) i na dole rozwijamy okno zatytułowane *Dodatkowy tekst w stopce*. Tam możesz wprowadzić tekst, który zostanie wyświetlony zaraz PO tym wyrażeniu i również tutaj możesz wykorzystać znaczniki html.

Jeśli chodzi o szablony to zakładam, że wcale nie musi być dokładnie tak, jak to opisałem. Niestandardowe style mogą mieć dedykowany, oddziely szablon poświęcony na stopkę forum. Ten przykład, który opisałem dotyczy akurat stylu domyślnego.
 
Za 1
Rozwiązanie

Doc Brown

Użytkownik
Dzięki, jak już wspomniałem w innym wątku dość długo nie korzystałem z xf i nie pamiętałem tego :) Jeśli chodzi o styl to skończy się zapewne na Themehouse , podoba mi się z xentr ale gość wybiera komu sprzedać, może napisze w tej sprawie do administracji xenforo. nie odpowiadają za podmioty trzecie ale chcąc oferować na terenie unii obowiązują nasze zasady.
 
Za 0

dave

Członek ekipy
Ależ proszę Cię bardzo! Od tego właśnie jest to forum - od pomagania.

Pozdrawiam
 
Za 0
Powrót
Góra