Standardowy szablon a edycje

.dev

Użytkownik
Hejka wróciłem do standardowego szablonu i edytuje go pod własne potrzeby aktualnie zatrzymałem się na małym dla mnie problemie.
Nie wiem jak skasować to podkreślenie jak się najedzie na nazwe kategorii.
Zrzut ekranu 2023-11-11 111645.png

2. jak zrobić taką stopke jak tutaj jest na tym forum?

3. Skąd mogę pobrać id szablonu? chce dodać ciemny oraz jasny motyw i potrzebuje skądś wytrzasnąć Id szablonu
 
Ostatnia edycja:

.dev

Użytkownik
oraz dodatkowo chciałbym przenieść dwa przyciski
mam coś takiego:
teraz.png

a chciałbym uzyskać taki efekt:

chce.png
 
Za 0

dave

Członek ekipy
Hej,

Nie wiem jak skasować to podkreślenie jak się najedzie na nazwe kategorii.

Sprobuj moze w ten sposob

Kod:
.block-header a[href]:hover {
    text-decoration: none;
}

w szablonach poszukaj takiego o nazwie extra.less i tam wklej ten kod.

2. jak zrobić taką stopke jak tutaj jest na tym forum?

To jest rozszerzenie o nazwie [CinVin] Footer Tweaks, ale szczerze nie polecam, wymaga kilku szlifow po zainstalowaniu. Mialo wyleciec z forum, ale nigdy nie mialem czasu na zastapienie tego czyms innym.

3. Skąd mogę pobrać id szablonu? chce dodać ciemny oraz jasny motyw i potrzebuje skądś wytrzasnąć Id szablonu

id mozesz przechwycic z adresu url. W panelu administratora, na liscie szablonow, bedziesz miec zaraz po jego nazwie, podobnie, jak podczas przelaczania na forum - wystarczy klikac w "zmien styl" i najechac kursorem na konkretny.

oraz dodatkowo chciałbym przenieść dwa przyciski

Musisz poszukac czegos takiego w szablonach

Kod:
                        <xf:if contentcheck="true">
                            <div class="p-title-pageAction"><xf:contentcheck><xf:pageaction /></xf:contentcheck></div>
                        </xf:if>

i nastepnie przeniesc tam, gdzie jest to porzadane.
 
Za 0

.dev

Użytkownik
oraz po oznaczeniu użytkownika poprzez @ chciałbym aby jego nick miał ten sam kolor co ranga nadana da rade coś takiego? np ja mam nick nadany poprzez rangę czerwony a po oznaczeniu normalnie mam biały
 
Za 0

dave

Członek ekipy
@dave a wiesz może jak można zmienić standardowe ikony tematów?

Tzn. Jakie? Widzę tylko avatary :)

oraz po oznaczeniu użytkownika poprzez @ chciałbym aby jego nick miał ten sam kolor co ranga nadana da rade coś takiego? np ja mam nick nadany poprzez rangę czerwony a po oznaczeniu normalnie mam biały

sprawdzałeś na xenforo.com? Kojarzę, że było na to rozszerzenie.
 
Za 0

dave

Członek ekipy
1.
1702725338055.png
chodzi o te ikony.

Jest wiele sposob na zmiane tych ikon. Tutaj jest rozszerzenie, ktore na to pozwala:


ewentualnie, bez rozszerzenia, mozna zmienic je za pomoca css, tutaj przyklad uzycia:


wystarczy zmienic tylko identyfikator forum, ktory zapisany jest w jego URL.

2. sprawdzałem nic nie znalazłem


znalazlem tylko cos takiego, niestety rozszerzenie nie jest juz rozwijane. ☹️
 
Za 0
Powrót
Góra