Jak dodać kod iframe w poście

kameleon

Użytkownik
Witam
Chciałbym dowiedzieć się jak dodać kod iframe z tabelą piłkarska w poście ?

Wklejam następując kod jednak tabela się nie pokazuje.
Wiem, że działa bez problemu na innym forum foruma...

HTML:
<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="600" height="700" src="https://www.fctables.com/poland/ekstraklasa/iframe/?type=table&lang_id=1&country=174&template=118&team=&timezone=Europe/Warsaw&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=0&form=1&width=600&height=700&font=Verdana&fs=13&lh=16&bg=191919&fc=f5f5f5&logo=1&tlink=0&ths=1&thb=1&thba=212020&thc=f2f2f2&bc=ffa500&hob=242424&hobc=5c5c5cd9&lc=4f4f4f&sh=1&hfb=1&hbc=000000&hfc=ffffff"></iframe><div style="text-align:center;"></div>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Rozwiązanie
Hej @kameleon

niestety XenForo nie wspiera iframe, jednak jest sposób na to, aby to obejść. W tym celu należy wyłączyć ochronę Clickjacking.


Spowoduje to jednak usunięcie pewnej linii ochrony Twojego forum. Nigdy nie wiadomo co w takim iframe może "siedzieć".

Aby to wyłączyć, należy w pliku src/config.php dodać linię:

Kod:
$config['enableClickjackingProtection'] = false;

Ta i inne funkcje opisane zostały w manualu XenForo:


Sposobu nie testowałem, a rozwiązanie znalazłem jedynie na oficjalnym forum XenForo.

Aktualnie jestem na urlopie i dopiero za 2 tygodnie będę mieć dostęp do swojego komputera i ew. localhosta, aby móc to samemu...

dave

Członek ekipy
Hej @kameleon

niestety XenForo nie wspiera iframe, jednak jest sposób na to, aby to obejść. W tym celu należy wyłączyć ochronę Clickjacking.


Spowoduje to jednak usunięcie pewnej linii ochrony Twojego forum. Nigdy nie wiadomo co w takim iframe może "siedzieć".

Aby to wyłączyć, należy w pliku src/config.php dodać linię:

Kod:
$config['enableClickjackingProtection'] = false;

Ta i inne funkcje opisane zostały w manualu XenForo:


Sposobu nie testowałem, a rozwiązanie znalazłem jedynie na oficjalnym forum XenForo.

Aktualnie jestem na urlopie i dopiero za 2 tygodnie będę mieć dostęp do swojego komputera i ew. localhosta, aby móc to samemu przetestować. Teoretycznie powinno działać.

Pozdr.
 
Za 1
Rozwiązanie

kameleon

Użytkownik
Dzięki wielkie
Przetestuje i dam znać.

To jeszcze jedno techniczne pytanie

Co zrobić, aby wybrane słowo automatycznie się likowało :) domyślam się, że to nie jest fachowe stwierdzenie :(
Ustawiam w systemie np. KSW62 i przypisuje link referencyjny potem w każdym miejscu, gdzie ktoś wpisze w tekście KSW62, zostaje to wyróżnione kolorem i automatycznie po kliknięciu jest przekierowanie do zakupu z tego linku.
 
Za 0

dave

Członek ekipy
Hmmm, wydaję mi się, że pod to może być potrzebny jakaś modyfikacja, aczkolwiek zastanawia mnie, czy taki sam efekt nie można byłoby uzyskać z cenzurą.

Spróbuj wprowadzić jakiś wyraz do cenzury i zastąpić go po prostu linkiem.

Test: Milan

Ayy, niestety nie działa to tak dobrze. Cenzura nie obsługuje HTML/BB Code. Będzie trzeba poszukać głębiej.
 
Ostatnia edycja:
Za 0

kameleon

Użytkownik
Jakiś sposób jest bo znalazłem forum na tej platformie gdzie to ogarnęli :)
Jak widać po wcześniejszym wpisie

@dave - może w tym kierunku ;) bo przecież o ile się nie mylę, to w podobny sposób działa właśnie @login
Również z tego robi się odnośnik
 
Za 0

kameleon

Użytkownik
Chyba znalazłem rozwiązanie

Problem w tym, że nie mam dostępu nawet do zakupu tego dodatku :(

1626817361088.png
 
Za 0

dave

Członek ekipy
No to super!

Daj znać, czy dodatek spełnił Twoje oczekiwania. Ta informacja może być przydatna w przyszłości.

Pozdr
 
Za 0

kameleon

Użytkownik
Po kolei
Z kodem Iframe sobie również poradziłem a właściwie ktoś mi pomógł
W panelu administratora trzeba doda [tekstnazwa]kod iframe[/tekstnazwa] następnie wstawić to w poście na forum.
Efekt wygląda tak tabela ekstraklasy) https://fuksbet.com/threads/ekstrak...acje-kontrowersje-typy-i-analizy.36/#post-153

Jeżeli chodzi o wspomniany dodatek, to z pewnością spełni zadanie a nawet jest dużo lepszy niż oczekiwałem.
Przedstawię efekty po instalacji.
Ale otrzymałem dostęp do konta demo aby go przetestować i jak dla mnie mistrzostwo świata
- linkowani słów
- możliwość dodani image
- możliwość dodania opisu, który wyświetla się po najechaniu.

Kolejny dodatek zakupiony od tego Siropu dotyczy reklam.
- pozwala na wystawienie tła forum z opcją kliknięcia
- możliwość targetowania GEO
- zlicza wyświetlania, kliknięcia itd.
 
Za 0

dave

Członek ekipy
Elegancko!

Dzięki za feedback, może przydać się innym osobom w przyszłości.

Pozdr.
 
Za 0

kameleon

Użytkownik
Jak zainstaluje to założę oddzielny temat dla każdego dodatku i opiszę.
Teraz to był taki spontan przy okazji kolejne i kolejne pytanie.
Czy mogę liczyć na pomoc w instalacji dodatku?
Mam już zakupiony i pobrany.
 
Za 0
Powrót
Góra