Podpisy?

.dev

Użytkownik
Hej widzę że tutaj macie podpisy jak coś takiego uruchomić u siebie? posiadam wersje v2.2.15
 

dave

Członek ekipy
Te ustawienia włączone są domyślnie. Możliwe, że je wyłączyłeś lub masz jakiś niestandardowy styl, który ma inne ustawienia. Tego już nie wiemy. Mimo wszystko, domyślnie wygląda to tak:

W panelu administratora, w Konfiguracja -> Rejestracja użytkownika
1708172777233.png
 
Za 0

.dev

Użytkownik
Te ustawienia włączone są domyślnie. Możliwe, że je wyłączyłeś lub masz jakiś niestandardowy styl, który ma inne ustawienia. Tego już nie wiemy. Mimo wszystko, domyślnie wygląda to tak:

W panelu administratora, w Konfiguracja -> Rejestracja użytkownika
Pokaż załącznik 156
mam to zaznaczone ale wchodząc do ustawień konta niestety nie mam możliwości ustawienia swojego podpisu :eek:
 
Za 0

Oksiak

Użytkownik
mam to zaznaczone ale wchodząc do ustawień konta niestety nie mam możliwości ustawienia swojego podpisu :eek:
Tutaj jest
2024-02-17_154518.jpeg



Jeśli nie ma to musisz włączyc to w uprawnieniach.
 
Za 0

Danloona

Użytkownik
Sprawdź uprawnienia dla grupy użytkowników Registered.
Pamiętaj, że domyślnie te uprawnienia są dziedziczone dla wyższych grup, więc jeśli nie chcesz aby podpisy mogli ustawiać użytkownicy ustawiasz nie, ponieważ jeśli ustawisz nigdy, to nawet jeśli nadpiszesz to uprawnienie w grupie nadrzędnej np. Admnistrative, nadal nie będziesz mógł ustawić podpisów.
Zrzut ekranu 2024-02-17 o 16.07.43.png

Jeśli chcesz aby wyświetlały się one gościom/niezarejestrowanym zmień ustawienie w SEO.
Zrzut ekranu 2024-02-17 o 16.09.07.png

Podpis ustawiasz na stronie, twojeforum.pl/account/signature

Wykonaj poniższą kwerendę jeśli chcesz włączyć opcję wspomnianą przez @dave dla wszystkich użytkowników.
SQL:
UPDATE `xf_user_option` SET `content_show_signature` = '1' WHERE `xf_user_option`.`content_show_signature` = 0;
 
Ostatnia edycja:
Za 0
Powrót
Góra