• Ze względu na okres wakacyjny, czas reakcji wsparcia może wydłużyć się nieznacznie.

Pozycjonowanie forum

Status
Ten wątek został zamknięty.

Grzegorz

Użytkownik
Witam!
Razem z kilkoma prawnikami robimy forum o tematyce tylko prawa karnego (dla karnistów)
Projekt powstaje dla dobra a nie z chęci zysku.
Szukamy kogoś kto by nam pomógł pozycjonować nasze forum oczywiście nie za darmo
Robimy te forum dla satysfakcji i z zamiłowania do prawa karnego
Więcej szczegółów na prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam!

//Wątek został zamknięty, ponieważ jego autor znalazł już osobę chętną do współpracy.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Grzegorz

Użytkownik
Witam!

Są jakieś wtyczki SEO do pozycjonowania forum? Moje forum zamiast iść w górę to poszło w dół

Mógłby ktoś pomóc z tym forum nam?
 

dave

Członek ekipy
Aktualnie nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy, poza tym rozszerzeniem:


XenForo 2.3 również będzie pod tym względem "lepsze". Pytanie, jeśli będziesz chciał aktualizować do 2.3 to najlepiej będzie też poczekać na aktualizację wtyczek, ponieważ te będą wymagać korekt.
 

dave

Członek ekipy
Tego nie wiem. Napisz autorowi rozszerzenia prywatną wiadomość na forum XF to na pewno zaoferuje jakieś rozwiązanie 🤔
 

Grzegorz

Użytkownik
Kiedyś na przykład do vBulletin było vBseo i ponoć to dużo dawało a teraz ponoć te vBseo już takie dobre nie jest 😞
 

dave

Członek ekipy
Ta wtyczka była dostępna bodajże do vBulletin 3, a więc około 10 temu. Strzelam, że do vB5 trudno będzie cokolwiek znaleźć bo twórcy pewnie oferują zbliżone możliwości w standardzie.

Aktualnie większość komercyjnego softu zwykle wspiera na tyle SEO, że rozszerzenia, które znajdziesz, będą jako-tako uzupełniały wbudowaną już funkcjonalność.

Pamiętaj o treściach, które u siebie serwujesz, w przeciwnym wypadku wtyczki SEO zbyt wiele nie wniosą.
 

Grzegorz

Użytkownik
Skoro xenforo jest taki SEO w standardzie to nawet dobrze - nie spodziewałem się tego myślałem że on taki mocno SEO nie jest.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.
Powrót
Góra