• Ze względu na okres wakacyjny, czas reakcji wsparcia może wydłużyć się nieznacznie.

Tagi

Grzegorz

Użytkownik
Czy można zrobić w xenforo tak aby słowa z tematu były tagami?
Na przykład tytuł tematu by był
"Postępowanie karne przeciwko nieletnim"

Tagi by były
Postępowanie, karne, przeciwko, nieletnim

Da się tak zrobić?

Pozdrawiam,
Grzegorz
 

dave

Członek ekipy
Domyślnie taka opcja nie istnieje.

Jedynie co udało mi się znaleźć to to:


Rozszerzenie płatne, koszt to 35$ na rok. Nie jestem jednak 100% pewien, czy to rozszerzenie spełni Twoje wymagania. W opisie napisane jest, że tagi wątków są jedynie podpowiadane, dopasowane do istniejących i/lub sugerowane przez ChatGPT, więc potrzeba też wygenerować klucz API. Taki klucz oczywiście nie jest dostępny w wersji darmowej, więc to kolejne koszta... 😳

Tutaj też coś jest, ale wymaga dodatku XFES

Jeśli czekasz na XF2.3 to i tak wstrzymałbym się z zakupem dużych dodatków, ponieważ te będą musiały zostać odpowiednio dopasowane do nowej wersji, co w niektórych wypadkach może potrwać.
 
Za 0

dave

Członek ekipy
To też są pluginy, ale płatne i dość mocno rozbudowane, w zasadzie autouzupełnianie tagów to tylko ułamek tego, co te rozszerzenia potrafią. Niestety nie przechodzi mi nic innego do głowy. Możesz poszukać w bazie plików na XenForo. Kiedyś był taki plugin tylko do XenForo ale do starszej wersji (1.x), widocznie nikt nie zainteresował się, aby go zaktualizować.
 
Za 0

Grzegorz

Użytkownik
Dziękuję za chęć pomocy.
Może coś wyjdzie w nowej wersji xenforo bo na przykład w mybb jest wtyczka która tak robi jak chciałem ale z mybb nie korzystam wolę zenforo i bardziej ten skrypt mi pasuje niż woltlab suite i ips
 
Za 0

Grzegorz

Użytkownik
Miałbym taka prośbę.
Mógłby ktoś na forum xenforo napisać posta z jakąś informacja czy by się nie dało zrobić tagów jak tytuł tematu? Bardzo mi na tym zależy a nigdzie pomocy.
 
Za 0
Powrót
Góra