Witam,

Doc Brown

Użytkownik
Brakuje działu na takie powitania :p, forum dopiero raczkuje, ech podobnie jak i moje aktualne, były już wcześniej inicjatywy polskiego nieoficjalnego wsparcia, ale niestety poległy, ba nawet nie wydały własnego tłumaczenia na poziomie, mam nadzieję że nie poddasz się od razu i rozreklamujesz to forum aby więcej użytkowników się pojawiło, ja kiedyś już działałem na xenforo ale jakoś tak się złożyło że zrezygnowałem. Obecnie mam nowe pomysły, niestety sporo też się zmieniło i ledwo co zacząłem a już wroga na xenforo pozyskałem, jakim jest turas z tego sklepu: https://xentr.net/ nie dośc że nie chce mi nic sprzedać to traktuje jak złodzieja :( Mimo wszystko mam nadzieje że będziesz wytrwały w tym co robisz i dostarczysz wielu użytkownikom wsparcie (y)
 

dave

Członek ekipy
Hej,

Myślę, że dział z powitaniem byłby możliwy do wykonania, aczkolwiek jakoś nigdy za taką formą prezentacji nie przepadałem. Przemyślę to jeszcze. :)

Co do aktywności to spodziewałem się, że tak będzie. Raz, że projekt jest zupełnie hobbystyczny, dwa, nieszczególnie póki co mam czas na linkowanie tego forum. Samo tłumaczenie powstaje w wolnym czasie, a tego za dużo też nie mam - praca, rodzina, inne obowiązki. Porozglądam się po sieci, może w weekend i coś wymyślę. Póki co jest mozolnie, ale jakoś mi to szczególnie nie przeszkadza. Kto będzie potrzebować wsparcia lub tłumacznia, na pewno tu trafi.

Dobrze jest mieć osoby, które również mają pewne doświadczenia z XenForo, ponieważ zawsze ktoś może wiedzieć coś więcej, więc wzajemnie uzupełniająca się wiedza w tym temacie jest zawsze mile widziana.

Forum będzie działać tak długo, jak pozwolą mi na to środki oraz jeśli będzie jakieś zainteresowanie. W najgorszym wypadku forma wsparcia ulegnie po prostu zmianom, gdyż samo w sobie tłumaczenie chciałbym nadal rozwijać (mam ku temu kilka powodów). Na ten moment jest wszystko opłacone z góry, więc widzimy się jeszcze przez rok ;). Ogólnie to minęło już trochę czasu od wydania pierwszej wersji tłumaczenia, a do tego czasu skończyłem korekty i tłumaczyć kolejne wrażliwe frazy, tak więc myślę, że niedługo pojawi się stosowna aktualizacja.

Jeśli chodzi o XenForo to w Polsce raczej aż tak popularne nie jest, jak np. IPB. Wszystko rozkłada się o koszta, co jest zrozumiałe.
 
Powrót
Góra