www.modelefilmowe.pl

Doc Brown

Użytkownik
Forum poświęcone hobby jakim jest modelarstwo, głównie modele do składania, forum dopiero zaczyna swoją działalność, w miarę wolnego czasu będą pojawiać się relacje z montażu modeli, dostępnych tylko na moim forum w polskim wydaniu.
 

dave

Członek ekipy
Hej @Doc Brown

widzę, że już masz swój upragniony styl na forum. Dobra robota! :)

Niestety, na tematyce samego forum się nie znam, więc trudno mi się wypowiedzieć. Trzymam jednak kciuki za sukces!
 

Doc Brown

Użytkownik
Dzięki, poszedłem po bandzie, bardzo chciałem początkowo ten styl: https://xentr.net/store/exclusive-black.44/ jednak przez idiotyzm tego gościa który wybiera sobie klientów którym sprzedaje zainwestowałem w styl UI.X Pro zyskując styl zarówno jasny jak i ciemny, do pakietu dokupiłem przełącznik styli z opcją autodetekcji ustawień przy wyborze z listy autodetect, choć nie wiem jeszcze jak sprawdzić czy działa poprawnie i faktycznie dostosowuje się do urządzenia na którym jest wyświetlany. Przede mną jeszcze masa konfiguracji :)
 

dave

Członek ekipy
Z tego co zrozumialem to funkcja autodetect powinna wykryc motyw ustawiony na moim urzadzeniu i na podstawie tego dopasowac kolorystyke na forum.

Niestety, mimo tego, ze na moim komputerze mam ustawiony motyw jako jasny, to strona nadal wyswietla sie w trybie dark mode. :unsure: Mozliwe, ze funkcja ta wymaga kilku ulepszen, a moze i konfiguracji. :unsure:
 

Doc Brown

Użytkownik
Z tego co zrozumialem to funkcja autodetect powinna wykryc motyw ustawiony na moim urzadzeniu i na podstawie tego dopasowac kolorystyke na forum.

Niestety, mimo tego, ze na moim komputerze mam ustawiony motyw jako jasny, to strona nadal wyswietla sie w trybie dark mode. :unsure: Mozliwe, ze funkcja ta wymaga kilku ulepszen, a moze i konfiguracji. :unsure:
Powinno już działać, zwróciłem sie o pomoc w ustawieniu do Will'a z Themehouse, nie zaznaczyłem odpowiednio opici w ustawieniach :) czas chyba pozyskać użytkowników, tutaj też przydałoby się więcej przyciągnąć, możliwe że właśnie przez brak takiego forum ze wsparciem Ludziska decydują się na IPB... Ja zawsze swoją przygodę zacząłem od vbulletin 3x, potem xenforo.
 
Ostatnia edycja:
Powrót
Góra