XenForo 2.2.8 + aktualizacja rozszerzeń

dave

Członek ekipy
Wczoraj wieczorem ogłoszono nową wersję XenForo oznaczoną numerami 2.2.8. W tej wersji uruchomiono wsparcie dla PHP v8.1, choć sami twórcy przyznają, że nie zalecają jeszcze aktualizacji PHP do tej wersji na serwerach produkcyjnych. Kto ma ochotę, może testować to wydanie na takim PHP i zgłaszać ewentualne błędy.

W następującym wątku znajduje się lista poprawionych błędów

Zmianom uległy także niektóre szablony, dlatego zaleca się uruchomienie narzędzia Nieaktualne szablony, które automatycznie zaktualizuje je do aktualnej wersji XenForo.

PS My także już jesteśmy na XF 2.2.8. To forum zostało zaktualizowane dzisiejszej nocy.
 

dave

Członek ekipy
Dodatkowo deweloperzy XenForo zaktualizowali oficjalne rozszerzenia XenForo Media Gallery oraz XenForo Resource Manager w wersjach 2.2.4 każde.

Podobnie, jak w przypadku XenForo, klienci korzystający z usługi XenForo Cloud, otrzymają te aktualizacje automatycznie.
 

dave

Członek ekipy

XenForo 2.2.8 patch 1​

Chwilę po wypuszczeniu wersji 2.2.8, twórcy XenForo postanowili wypuścić łatkę poprawiającą błąd związany z cachowaniem obrazków, które mogły nie odświeżać się prawidłowo. Poprawkę tę udostępniono w piątek. Wątek z omawianym błędem znajduje się w linku poniżej

 
Ostatnia edycja:
Powrót
Góra