Jak wyłączyć boczne bloki?

dave

Członek ekipy
Witam,

a jakie boczne bloki i gdzie, powinny zostać wyłączone? Masz może jakiś screenshot?

Pozdr.
 
Za 0

APPG

Użytkownik
Witam,

a jakie boczne bloki i gdzie, powinny zostać wyłączone? Masz może jakiś screenshot?

Pozdr.
Dzięki za szybką odpowiedź, chodzi mi o bloki/widgety, na stronie głównej... kiedy je wyłączyłem strona, cała się kurczy, czyli tak jak by nie trzymała ustawień np: 1400px w głównych ustawieniach stylu, to samo jest na dwfaultowym stylu...

UPY0hXA.png
 
Za 0

dave

Członek ekipy
I jak wygląda sytuacja?
Na ten moment nie jestem w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi ponieważ mam dostęp wyłącznie do telefonu. Sprawdzę jutro na domyślnym stylu, jak to wygląda i postaram się podrzucić jakieś rozwiązanie. Jeśli używany przez Ciebie styl jest premium i masz na niego ważna licencję to zwykle takie style mają support bezpośrednio od ich autorów, ewentualnie jakąś dokumentację. To mogę jedynie sprawdzić na stylu domyślnym co niekoniecznie zadziała też i na Twoim. Postaram się jutro coś więcej napisać.
 
Za 0

APPG

Użytkownik
Ja korzystam z Defaultowego, który sam przerobiłem, a jak wygląda sytuacja w drugim moim pytaniu?
 
Za 0

dave

Członek ekipy
No to na szybko, na postawionym przed chwilą, na localhoście, XenForo wyłączyłem tylko widgety, które miały pozycję Forumlist: sidebar.

1677712169316.png
Tak z kolei wyglądają widgety:

1677712212826.png

Strona się nie kurczy ani nie rozjeżdża. Testowałem na większych rozdzielczościach, choć monitor w domu mam tylko 1080p. W takim wypadku brakuje mi po prostu więcej informacji, może i samego stylu albo wglądu do konsoli przeglądarki żeby móc powiedzieć więcej.

Można byłoby jeszcze spróbować wyłączyć tymczasowo wszelkie dodatki, szczególnie te kosmetyczne i wszystko to, co zazwyczaj dodaje się do pliku extra.less.
 
Ostatnia edycja:
Za 0
Powrót
Góra